UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pech czy atrakcja sylwestra. Bielnik ll fajne dyskoteki tam bywały a sylwester to Kępki . Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku
jank
Pech czy atrakcja sylwestra. Bielnik ll fajne dyskoteki tam bywały a sylwester to Kępki . Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku
jank