UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pech czy atrakcja sylwestra. Bielnik ll fajne dyskoteki tam bywały a sylwester to Kępki . Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku

jank

Anuluj