W Bielniku Drugim spłonęło około 200 balotów słomy
fot.Michał Skroboszewski
W ostatni dzień tego roku przed godziną 22 w miejscowości Bielnik Drugi wybuchł pożar w dawnym budynku PGR, w którym magazynowano baloty słomy. W akcji gaśniczej bierze udział 13 strażaków. Zobacz więcej zdjęć.