Wybrany wątek opinii
Ten kto to podpalił jest najgorszym ścierwem,to miało być dla zwierząt.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
@Jatambyłemigasiłem - A czy strzelanie fajerwerków też było dla zwierząt??? Właśnie z tamtej strony Kazimierzowo i te wszystkie równoległe miejscowości, w tym Bielnik II dawali ostro. To należałoby potępić !!
Do moderacji
Odpowiedz
2
4