A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
chłopak się zmobilizuje i kupi jeszcze lepsze autko. .. za te komenatrze. .
Dajcie spokoj chlopakowi, większość komentarzy to zazdrośni koledzy którym nie pykło i żal d..ściska. To dobry chłop jest nie wiecie to nie oceniacie a w zyciu zdarzaja się o wiele gorsze tragedie. No tak ale zazdrosni zacierają rączki bo wypadek.
@Infinity - Taaa na pewno i będzie pracował nad renomą marki infinity, jak niektórzy nad "renomą"BMW. A tak na poważnie, jełop za kierownicą, trochę mocy pod noga i napęd na tył = wypadek. Całe szczęście, że nikomu żadnej krzywdy nie zrobił, a że sam ucierpiał ? Może wyciągnie z tego wnioski.
Żeby was ku tas trzasna biedaki 310 koni było w infiniti teraz 510 będzie i napęd na 4 koła a wy dalej passatami jezdzijcie bez pozdrowien
Opony z kolcami to miał 9 miesięcy temu nieudaczniki
Nie macie pojęcia o czym mówić cale Zycie jezdziliscie 120 konnym autami w kredytach więc możesz się wypowiedzieć o tym a nie o 300 konnych autach
I tak nawet na ćwiartke Cię nie stać hahaha
Zdrowiej przyjstojniaczku; *
Jelop to twój stary będziesz kiedyś miał wypadek to jeszcze Cię opluje przez takich ludzi jak Ty polska jest jaką jest każdy patrzy na każdego zawistnie bo mu się nie udało to drugiemu trzeba zabrać
Ktoś tu ma niezłą wyobraźnię chłopie co ty z siebie robisz większego znawcy motorozyzacji niż ty nie znam haha zenada