Wybrany wątek opinii

Komentarz w punkt. A za opony z kolcami powinni to uwalić konkretnie. Tu nie Skandynawia... Nic dziwnego że strzelił w drzewo.
(2019.12.29)
Jeśli naprawdę jechał na kolcach to mistrz :) proponuję mu w piłkę na hali grać w korkach.
(2019.12.29)
Opony z kolcami to miał 9 miesięcy temu nieudaczniki
Roby (2019.12.30)
Powrót do komentarzy