Wybrany wątek opinii
Komentarz w punkt. A za opony z kolcami powinni to uwalić konkretnie. Tu nie Skandynawia... Nic dziwnego że strzelił w drzewo.
Do moderacji
Odpowiedz
37
0
Jeśli naprawdę jechał na kolcach to mistrz :) proponuję mu w piłkę na hali grać w korkach.
Do moderacji
Odpowiedz
34
0
Opony z kolcami to miał 9 miesięcy temu nieudaczniki
Do moderacji
Odpowiedz
2
0