A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Żebym mógł to bym nasral na twoja matkę właśnie po to ludzie trenują żeby łamać takich jak ty rudy kondonie
Twój stary miał ksywe banan za czasów szkoły wchodził mu cały w kakao
Sprawiedliwość zostaw w rękach Boga bo możesz być dużo gorszym człowiekiem kiedyś będziesz miał wypadek nie z twojej winy albo awarii auta lub kontroli trakcji i zobaczysz że karma do Ciebie wróci bo nikt nie jest sędzią żeby kogoś oceniać to świadczy o twojej dojrzałości kanapowcu
Parowa to twój tata miał ksywe po chomiku chłopak ma rodzinę w portel gorzej że trenuje kilka lat i każdy za każdy taki komentarz będzie rozliczony i my się do tego przyczynimy. No ale cóż jak Kuba Bogu i tak dalej...
Ty kondonie ta osoba akurat wszystko sama zdobyła i kupuje za gotowke dlatego tak się cieszcie bo cale wasze zycie to jeden wielki kredyt żeby twojej matce ktoś kiedyś zrobił dziecko w wieku 70 lat Ty zawistnia szujo
Hahaha dokładnie nieudaczniku zyciowy jechać po tobie i twoim starym co cale zycie był kanarem i jeździłes za darmo