A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W końcu będzie spokój na jakiś czas od wybrykow, mistrz prostej, co próg zwalniający gaz do dechy, na zakręcie hamowanie praktycznie do zera, było wiadomo, że tak skończy. Dobrze, że nikomu krzywdy nie zrobił
Niestety, tak się skończyła jazda na letnich oponkach, po dociśnięciu gazu. Na kupno Infiniti starczyło grosza, a niestety na opony już nie.
a oponki letnie!!! co za kret
Kierowca to zwykły ignorant, po osiedlu, gdzie w każdej chwili może wyskoczyć dziecko, cisnął jak głupi. Warunki pogodowe zrewidowały jego umiejętności. Dobrze, że tylko jemu się coś stało, szkoda że tylko ręka. Może gdyby mocniej uderzył głową, to coś by się tam zmieniło.
na terenie zabudowanym jest ograniczenie do 50 km/h, trzeba się postarać żeby auto wpadło w poślizg, należy sprawdzić z jaką prędkością poruszało się auto i wyciągnąć właściwe wnioski.
@Elbląg onn - a ty to kto? rodzinka czy koleś od opowieści jaki to ja wspaniały rajdowiec, pozdrawiam wszystkich którzy uniknęli kontaktu z tym jełopem
Szkoda ze tylko ręka! Kozak osiedlowy.
@mm263 - To Infinity robiło hałas na osiedlu od dawna. Metaliczny hałas opon po asfalcie, kolce ewidentnie się nie chowały.
To Głupi człowiek, żle wychowany. Takich bym na Sybir wywoził.
jakiś DEB. il wali w drzewo a kolejni DEB. ile komentują to, w DEB. ilnym portalu, żałosne to ale takie mamy społeczeństwo, zagnojone, zdeb. ilowane, myślące, że wpis do DEB. ilnego portalu wyniesie ich na wyżyny intelektu !!!!. takie artykuły trzeba blokować przed deb. ilnymi komentarzami !!!!!