UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dajcie spokoj chlopakowi, większość komentarzy to zazdrośni koledzy którym nie pykło i żal d..ściska. To dobry chłop jest nie wiecie to nie oceniacie a w zyciu zdarzaja się o wiele gorsze tragedie. No tak ale zazdrosni zacierają rączki bo wypadek.
Sendi