Wybrany wątek opinii

wlasnie dlatego. .. teraz nie musisz myslec bo samochod robi to za ciebie, jednak gdy cos nawali w samochodzie i nie trzeba uzywac, ,glowy"to dramat gotowy. .. ludzie sami zgotowali sobie taki los. Ja jezdze samochodem bez tych wszystkich cudawiankow i mysle dlatego od dwudziestu lat nigdy nie mialem stluczki czy wypadku bo samochod ma klasyczne wynalzki a nie cyfrowe i elektroniczne uje muje. ..
(2019.12.29)
Oj chlopie z takim mysleniem siermieznym to koła by nie wynaleziono, bo po co? Lepiej powiedz prawde, nie stac cie na taki samochod i tyle i nie oszukuj sam siebie.
(2019.12.29)
Nie macie pojęcia o czym mówić cale Zycie jezdziliscie 120 konnym autami w kredytach więc możesz się wypowiedzieć o tym a nie o 300 konnych autach
Lolo6 (2019.12.30)
Ktoś tu ma niezłą wyobraźnię chłopie co ty z siebie robisz większego znawcy motorozyzacji niż ty nie znam haha zenada
Twoja (2020.01.01)
Powrót do komentarzy