Uderzył w drzewo na ul. Grottgera

86
29.12.2019
Uderzył w drzewo na ul. Grottgera
fot.Michał Skroboszewski
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś (29 grudnia) przed godz. 15 na ul. Grottgera, gdzie 25-letni mężczyzna kierujący infiniti uderzył w drzewo. Mężczyzna z otwartym złamaniem ręki został zabrany do szpitala. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, 25-letni kierowca infiniti, kiedy skręcił w ul. Grottgera z al. Grunwaldzkiej, stracił panowanie nad pojazdem, auto obróciło się o 180 stopni i uderzyło w drzewo.

Kierowca infiniti doznał otwartego złamania ręki, pogotowie zabrało go do szpitala. 25-latek jechał sam i był trzeźwy. Policjanci ukarzą go mandatem karnym.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I teraz wie że to nie GTA
(2019.12.29)
Zwykły ignorant. Zbyt często, niestety, się z nim miałem. Non stop gaz w podloge, wyorzedzanie przed przejściami dla pieszych, na podwojnej ciągłej, itp... To była kwestia czasu... I to jeszcze koło swojego domu haha... Jednak jest sprawiedliwość.
Obserwator :) (2019.12.29)
Ukarzą piszemy przez "ż".
2019 (2019.12.29)
Kolejny raz wredne, a może nawet pijane drzewo wytoczyło się pod koła nadjeżdżającego samochodu. .. Wyciąć w pień drzewa, zasypać rowy, usunąć słupy i latarnie (słupy jak wiadomo wspomagają wyłudzenia VAT, a pod latarniami też bywa najciemniej i do tego jeszcze te panie lekkich obyczajów )no i wyprostować zakręty. .. Mistrzowie kierownicy rodem z bazy wyborczej PARTII w końcu będą mogli się poczuć bezpiecznie. ..
GłębokaMyśl (2019.12.29)

info

27  
  10
@2019 - Jełop jesteś
& (2019.12.29)
@2019 - Jełop jesteś
& (2019.12.29)
@2019 - Oj chyba nie
Orto (2019.12.29)
Komentarz w punkt. A za opony z kolcami powinni to uwalić konkretnie. Tu nie Skandynawia... Nic dziwnego że strzelił w drzewo.
(2019.12.29)
i bardzo dobrze tej parowie auta tylko szkoda hehe
(2019.12.29)
Jeśli naprawdę jechał na kolcach to mistrz :) proponuję mu w piłkę na hali grać w korkach.
(2019.12.29)