UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie spokoj chlopakowi, większość komentarzy to zazdrośni koledzy którym nie pykło i żal d..ściska. To dobry chłop jest nie wiecie to nie oceniacie a w zyciu zdarzaja się o wiele gorsze tragedie. No tak ale zazdrosni zacierają rączki bo wypadek.

Sendi

Anuluj