UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby was ku tas trzasna biedaki 310 koni było w infiniti teraz 510 będzie i napęd na 4 koła a wy dalej passatami jezdzijcie bez pozdrowien
ZKSS
Żeby was ku tas trzasna biedaki 310 koni było w infiniti teraz 510 będzie i napęd na 4 koła a wy dalej passatami jezdzijcie bez pozdrowien
ZKSS