UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakiś DEB. il wali w drzewo a kolejni DEB. ile komentują to, w DEB. ilnym portalu, żałosne to ale takie mamy społeczeństwo, zagnojone, zdeb. ilowane, myślące, że wpis do DEB. ilnego portalu wyniesie ich na wyżyny intelektu !!!!. takie artykuły trzeba blokować przed deb. ilnymi komentarzami !!!!!

997

Anuluj