UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowca to zwykły ignorant, po osiedlu, gdzie w każdej chwili może wyskoczyć dziecko, cisnął jak głupi. Warunki pogodowe zrewidowały jego umiejętności. Dobrze, że tylko jemu się coś stało, szkoda że tylko ręka. Może gdyby mocniej uderzył głową, to coś by się tam zmieniło.

Takitam

Anuluj