UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kierowca to zwykły ignorant, po osiedlu, gdzie w każdej chwili może wyskoczyć dziecko, cisnął jak głupi. Warunki pogodowe zrewidowały jego umiejętności. Dobrze, że tylko jemu się coś stało, szkoda że tylko ręka. Może gdyby mocniej uderzył głową, to coś by się tam zmieniło.

Takitam