Wybrany wątek opinii

I teraz wie że to nie GTA
(2019.12.29)
Wszyscy jesteście świeci tylko krytykować i hejtowac potraficie. Zamiast pomóc kierowcy to pewnie telefony w rękę i nagrywali. Żal mi was
Elbląg onn (2019.12.29)
wasted
(2019.12.29)
@Elbląg onn - a ty to kto? rodzinka czy koleś od opowieści jaki to ja wspaniały rajdowiec, pozdrawiam wszystkich którzy uniknęli kontaktu z tym jełopem
cckk (2019.12.30)
Powrót do komentarzy