Wybrany wątek opinii
I teraz wie że to nie GTA
Do moderacji
Odpowiedz
66
2
Wszyscy jesteście świeci tylko krytykować i hejtowac potraficie. Zamiast pomóc kierowcy to pewnie telefony w rękę i nagrywali. Żal mi was
Do moderacji
Odpowiedz
6
31
wasted
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Elbląg onn - a ty to kto? rodzinka czy koleś od opowieści jaki to ja wspaniały rajdowiec, pozdrawiam wszystkich którzy uniknęli kontaktu z tym jełopem
Do moderacji
Odpowiedz
5
0