Wybrany wątek opinii
Zwykły ignorant. Zbyt często, niestety, się z nim miałem. Non stop gaz w podloge, wyorzedzanie przed przejściami dla pieszych, na podwojnej ciągłej, itp... To była kwestia czasu... I to jeszcze koło swojego domu haha... Jednak jest sprawiedliwość.
Do moderacji
Odpowiedz
116
2
Komentarz w punkt. A za opony z kolcami powinni to uwalić konkretnie. Tu nie Skandynawia... Nic dziwnego że strzelił w drzewo.
Do moderacji
Odpowiedz
37
0
Wczoraj mnie wyprzedził w tym samym miejscu tylko po co, i tak staliśmy na cCzerwieni
Do moderacji
Odpowiedz
22
0
Masz rację, nie wolno w Polsce jeżdzić z kolcami. Ale też nie wiesz, jak te opony działają. Na twardej nawierzchni kolce chowają się w oponę. Sam na takich jeżdżę około pół roku. Starczają na 3 sezony. A wypadku tego kozaka w infiniti, to zgubiła go prędkość i głupota.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@mm263 - To Infinity robiło hałas na osiedlu od dawna. Metaliczny hałas opon po asfalcie, kolce ewidentnie się nie chowały.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Sprawiedliwość zostaw w rękach Boga bo możesz być dużo gorszym człowiekiem kiedyś będziesz miał wypadek nie z twojej winy albo awarii auta lub kontroli trakcji i zobaczysz że karma do Ciebie wróci bo nikt nie jest sędzią żeby kogoś oceniać to świadczy o twojej dojrzałości kanapowcu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0