Wybrany wątek opinii

Zwykły ignorant. Zbyt często, niestety, się z nim miałem. Non stop gaz w podloge, wyorzedzanie przed przejściami dla pieszych, na podwojnej ciągłej, itp... To była kwestia czasu... I to jeszcze koło swojego domu haha... Jednak jest sprawiedliwość.
Obserwator :) (2019.12.29)
Komentarz w punkt. A za opony z kolcami powinni to uwalić konkretnie. Tu nie Skandynawia... Nic dziwnego że strzelił w drzewo.
(2019.12.29)
Wczoraj mnie wyprzedził w tym samym miejscu tylko po co, i tak staliśmy na cCzerwieni
Jaajnnaab (2019.12.29)
Masz rację, nie wolno w Polsce jeżdzić z kolcami. Ale też nie wiesz, jak te opony działają. Na twardej nawierzchni kolce chowają się w oponę. Sam na takich jeżdżę około pół roku. Starczają na 3 sezony. A wypadku tego kozaka w infiniti, to zgubiła go prędkość i głupota.
mm263 (2019.12.29)
@mm263 - To Infinity robiło hałas na osiedlu od dawna. Metaliczny hałas opon po asfalcie, kolce ewidentnie się nie chowały.
(2019.12.30)
Sprawiedliwość zostaw w rękach Boga bo możesz być dużo gorszym człowiekiem kiedyś będziesz miał wypadek nie z twojej winy albo awarii auta lub kontroli trakcji i zobaczysz że karma do Ciebie wróci bo nikt nie jest sędzią żeby kogoś oceniać to świadczy o twojej dojrzałości kanapowcu
Piekarnia (2020.01.02)
Powrót do komentarzy