A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elbląg on- milcz bananowy BARANIE
25 lat to nie mezczyna, mezczyzna tak by nie prowadził.
A mi żal ludzi, którzy używają słowa "hejt". Co, nie czytało się książek i ma się mocno ograniczony zasób słów, co nie?
Już po świętach narodzin Chrystusa, można dalej złorzeczyć, prawda? A jeszcze niedawno modliłeś się, słuchałeś kolęd i składałeś życzenia.
Oj chlopie z takim mysleniem siermieznym to koła by nie wynaleziono, bo po co? Lepiej powiedz prawde, nie stac cie na taki samochod i tyle i nie oszukuj sam siebie.
Thebilowi roweru bym nawet nie dal i to takiego na 3 kolach, bo by rownowagi i tak nie utrzymal.
Kolejny haha
Widać pierwszym byłeś Ty...
A Ty lepiej idź pocwicz w fitness klubie A nie siedzisz i obrażasz innych grubasie z włosami jak szczotka ryżowa
A co ? W kredyt nie dostałeś czy co że już "nie kolega"
Frajerek zwykły Z Ciebie haha
Tobie to tatuś pewnie do tej pory daje na bilety transportu miejskiego bo jesteś tak zaradny jak wibrator dziwk1 który nie daje żadnej rozkoszy w takim śmietniku...