86
29.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląg on- milcz bananowy BARANIE
Brak słów (2019.12.29)
25 lat to nie mezczyna, mezczyzna tak by nie prowadził.
(2019.12.29)

info

5  
  0
A mi żal ludzi, którzy używają słowa "hejt". Co, nie czytało się książek i ma się mocno ograniczony zasób słów, co nie?
(2019.12.29)
Już po świętach narodzin Chrystusa, można dalej złorzeczyć, prawda? A jeszcze niedawno modliłeś się, słuchałeś kolęd i składałeś życzenia.
(2019.12.29)
Oj chlopie z takim mysleniem siermieznym to koła by nie wynaleziono, bo po co? Lepiej powiedz prawde, nie stac cie na taki samochod i tyle i nie oszukuj sam siebie.
(2019.12.29)
Thebilowi roweru bym nawet nie dal i to takiego na 3 kolach, bo by rownowagi i tak nie utrzymal.
(2019.12.29)

info

4  
  0
Kolejny haha Widać pierwszym byłeś Ty...
Robin Hood (2019.12.29)
A Ty lepiej idź pocwicz w fitness klubie A nie siedzisz i obrażasz innych grubasie z włosami jak szczotka ryżowa
Robin Hood (2019.12.29)
A co ? W kredyt nie dostałeś czy co że już "nie kolega" Frajerek zwykły Z Ciebie haha
Robin Hood (2019.12.30)
Tobie to tatuś pewnie do tej pory daje na bilety transportu miejskiego bo jesteś tak zaradny jak wibrator dziwk1 który nie daje żadnej rozkoszy w takim śmietniku...
Robin Hood (2019.12.30)