Wybrany wątek opinii
Faceci jezdzijcie lepiej na hulajnogach . Szkoda ludzi i aut. Co za gniot nie facet.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
A Ty lepiej idź pocwicz w fitness klubie A nie siedzisz i obrażasz innych grubasie z włosami jak szczotka ryżowa
Do moderacji
Odpowiedz
1
2