Wybrany wątek opinii

Faceci jezdzijcie lepiej na hulajnogach . Szkoda ludzi i aut. Co za gniot nie facet.
Olesia (2019.12.29)
A Ty lepiej idź pocwicz w fitness klubie A nie siedzisz i obrażasz innych grubasie z włosami jak szczotka ryżowa
Robin Hood (2019.12.29)
Powrót do komentarzy