86
29.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak mozna bylo tam wjechac w drzewo.nie rozumiem .
Daria3t (2019.12.29)
Miedzy 25 a 40 sa najgorsi kierowcy to norma.powinien jezdzic z kims dojrzalszym. Albo do 40 listek miec na szybie.
Mari40 (2019.12.29)

info

1  
  3
MA SZCZESCIE ZE DZIECKA NIE POTRACIL POWINIEN SIE WSTYDZIC
Wiktor2y (2019.12.29)

info

3  
  0
Faceci jezdzijcie lepiej na hulajnogach . Szkoda ludzi i aut. Co za gniot nie facet.
Olesia (2019.12.29)
Zalezy i jakie znaczenie chodzi ukaza jasli cos maja pokazac to jest ż ale ukarza e formie kary dla kogos przez rz
Gosc (2019.12.29)
drzewojep
(2019.12.29)

info

1  
  0
@2019 - Chyba jednak przez "rz "pisze się ukarzą. Słownik się kłania
mieszkanka (2019.12.29)
Takich na naszych ulicach nie brakuje. Ja czasami boję się wejść na jezdnię jak widzę takiego pędzącego. .
mieszkanka (2019.12.29)

info

2  
  0
narko testy mu zrobili i kieszenie i kufer w tym infiniti przetrzpali???? jak nie to polecam sie zabrac za tego pseudo dilerka osiedlowego
kiedys kolega (2019.12.29)
a ta gwiazda co tam sie wygina przy tym smietniku zwanym infiniti jaki samochod taki kierowca, zaden szal teraz tatus musi placic raty za auto, a taki amerykanski byl. teraz 1,2,i bilecik za 3,20 i lecisz do kasownika!!!!! pozdrawiam bezmozga!!
(2019.12.29)