A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak mozna bylo tam wjechac w drzewo.nie rozumiem .
Miedzy 25 a 40 sa najgorsi kierowcy to norma.powinien jezdzic z kims dojrzalszym. Albo do 40 listek miec na szybie.
MA SZCZESCIE ZE DZIECKA NIE POTRACIL POWINIEN SIE WSTYDZIC
Faceci jezdzijcie lepiej na hulajnogach . Szkoda ludzi i aut. Co za gniot nie facet.
Zalezy i jakie znaczenie chodzi ukaza jasli cos maja pokazac to jest ż ale ukarza e formie kary dla kogos przez rz
drzewojep
@2019 - Chyba jednak przez "rz "pisze się ukarzą. Słownik się kłania
Takich na naszych ulicach nie brakuje. Ja czasami boję się wejść na jezdnię jak widzę takiego pędzącego. .
narko testy mu zrobili i kieszenie i kufer w tym infiniti przetrzpali???? jak nie to polecam sie zabrac za tego pseudo dilerka osiedlowego
a ta gwiazda co tam sie wygina przy tym smietniku zwanym infiniti jaki samochod taki kierowca, zaden szal teraz tatus musi placic raty za auto, a taki amerykanski byl. teraz 1,2,i bilecik za 3,20 i lecisz do kasownika!!!!! pozdrawiam bezmozga!!