Wybrany wątek opinii

Już po świętach narodzin Chrystusa, można dalej złorzeczyć, prawda? A jeszcze niedawno modliłeś się, słuchałeś kolęd i składałeś życzenia.
(2019.12.29)
Powrót do komentarzy