UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już po świętach narodzin Chrystusa, można dalej złorzeczyć, prawda? A jeszcze niedawno modliłeś się, słuchałeś kolęd i składałeś życzenia.


Anuluj