UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już po świętach narodzin Chrystusa, można dalej złorzeczyć, prawda? A jeszcze niedawno modliłeś się, słuchałeś kolęd i składałeś życzenia.
Już po świętach narodzin Chrystusa, można dalej złorzeczyć, prawda? A jeszcze niedawno modliłeś się, słuchałeś kolęd i składałeś życzenia.