Wybrany wątek opinii

Wszyscy jesteście świeci tylko krytykować i hejtowac potraficie. Zamiast pomóc kierowcy to pewnie telefony w rękę i nagrywali. Żal mi was
Elbląg onn (2019.12.29)
Elbląg on- milcz bananowy BARANIE
Brak słów (2019.12.29)
A mi żal ludzi, którzy używają słowa "hejt". Co, nie czytało się książek i ma się mocno ograniczony zasób słów, co nie?
(2019.12.29)
Powrót do komentarzy