Wybrany wątek opinii
Wszyscy jesteście świeci tylko krytykować i hejtowac potraficie. Zamiast pomóc kierowcy to pewnie telefony w rękę i nagrywali. Żal mi was
Do moderacji
Odpowiedz
6
31
Elbląg on- milcz bananowy BARANIE
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
A mi żal ludzi, którzy używają słowa "hejt". Co, nie czytało się książek i ma się mocno ograniczony zasób słów, co nie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1