UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O jak pięknie, komuchy, lewactwo, nowocześni trzy pokolenia elbląskich czerwonych pająków dziadkowie rodzice i dzieci a może i wnuki. Bronią kasty sędziowskiej swoich komuszo- biznesowych ukladzików, przywilejów sbeckich i ubeckich. Na ruskich czołgach przyjechało w 1945 to czerwone dziadostwo. Wczoraj Moskwa dziś Bruksela!

Gość 45