A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobra rada: jak komuś zaczyna niepasowas władza PiS proponuje otworzyć Gazetę Wyborczą. Mi przechodzi tak przy drugiej stronie tejże.
PiS to farbowane lisy. Poczytać historie i rile Kazynskiego, Terleckiego, Piotrowicza i innych za komuny to otrzymasz ich obraz prawdziwych. OUTSIDERZY tak się o nich wypowiadają C, którzy w PRLu byli pałowani, co wtedy robili wyżej wymienieni każdy wie.
Chory psychicznie był.
I co lewacki portalu kasujesz nie wygodne komentarze które prawdą w oczy kole.
Jest komuch i są pisiaki. JESTEŚMY MY NARÓD i przyjdzie taki dzień że każdy polak ramie w ramie odsunie tą "KASTE"na wieki. Koniec ze świętymi krowami, które myślą, że są ponad prawem.
@Kasztelan - To ja jestem już trzeci !!!!!
@Gość 45 - Dzieci i wnuki bronią, bo w tej chwili od starych dostają mniej kasy, no niestety emeryturki "obcięli ". Taka jest prawda.
Chyba ich z SOP pomyliłeś.
@Gość 45 - "Wczoraj Moskwa dziś Bruksela!"- Dokładnie tak !!!!
Chyba nie bardzo orientujesz się co się wyprawia w prawie proponowanym przez pis-dzielców