Wybrany wątek opinii

O jak pięknie, komuchy, lewactwo, nowocześni trzy pokolenia elbląskich czerwonych pająków dziadkowie rodzice i dzieci a może i wnuki. Bronią kasty sędziowskiej swoich komuszo- biznesowych ukladzików, przywilejów sbeckich i ubeckich. Na ruskich czołgach przyjechało w 1945 to czerwone dziadostwo. Wczoraj Moskwa dziś Bruksela!
Gość 45 (2019.12.19)
@Gość 45 - Dzieci i wnuki bronią, bo w tej chwili od starych dostają mniej kasy, no niestety emeryturki "obcięli ". Taka jest prawda.
(2019.12.19)
@Gość 45 - "Wczoraj Moskwa dziś Bruksela!"- Dokładnie tak !!!!
(2019.12.19)
Powrót do komentarzy