UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O jak pięknie, komuchy, lewactwo, nowocześni trzy pokolenia elbląskich czerwonych pająków dziadkowie rodzice i dzieci a może i wnuki. Bronią kasty sędziowskiej swoich komuszo- biznesowych ukladzików, przywilejów sbeckich i ubeckich. Na ruskich czołgach przyjechało w 1945 to czerwone dziadostwo. Wczoraj Moskwa dziś Bruksela!
Gość 45