UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma komucha i nie ma pisiaka.JESTEŚMY MY NARÓD i przyjdzie taki dzień że każdy polak ramie w ramie odsunie ten żałosny rząd od władzy.


Anuluj