UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma komucha i nie ma pisiaka.JESTEŚMY MY NARÓD i przyjdzie taki dzień że każdy polak ramie w ramie odsunie ten żałosny rząd od władzy.
Nie ma komucha i nie ma pisiaka.JESTEŚMY MY NARÓD i przyjdzie taki dzień że każdy polak ramie w ramie odsunie ten żałosny rząd od władzy.