Wybrany wątek opinii

Super komentarz goscia co tez woli Pisolandie , ja tez wole i nie dajmy sie oglupic tym hipokrytom z Unii, co udaja normalnych , swiatlych, a umazani we krwi kolonialnej po uszy, my mamy czyste rece i sumienia i nie potrzebujemy nakazowych limitow na afrykanskich emigrantow, oni teraz przychodza po swoje, to co im zabrano, a niewinne Niemcy, Angole,Hiszpanie,Belgowie niech im teraz oddadza, a nie nam ich wpychaja, i tu popieram naszego pisiorka Kaczynskiego ktory jako jedyny postawil sie Unni na czele z zalosnym Tuskiem ktory siedzial cichutko, by nie stracic fuchy, ot i cala prawda sznowni rodacy --- niepodoba sie Kaczorek -- wybierzcie sobie Donaldka i placcie za wszystkie jej grzechy przez nas niepopelnine
Fala (2019.12.19)
Jak Tusk dojdzie znowu w kraju do wladzy,.. uciekam stad, nie chce dalej tu zyc, dajcie ludziom do reki te ksiazki W. Sumlinskiego, niech narod przejrzy na oczy kto nami rzadzil i dalej chce, macki niemieckich agentow oglupiaja ludzi, wielu juz przeszlo na ich strone, badzmy czujni narodzie nasz kochany, kiedys Rosja, teraz Unia i Ameryka chce sie nami ,ZAOPIEKOWAC.
Bozechronnas (2019.12.19)
@Fala - tak, nie podoba mi się kaczorek. .. .a tobie jak się podoba życie w niewoli to są kraje do zasiedlenia : może Białoruś. .. tam wyjedz.
(2019.12.19)
@Bozechronnas - Wspaniale!uciekaj jak najprędzej, zostaną mądrzy i spokojni.
walduśśśś (2019.12.19)
Powrót do komentarzy