UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to jest, że jak lekarz czy rzemieślnik jak coś zrobi nie tak jak powinien, to ponosi odpowiedzialność materialną. A sędziowie doprowadzają do strat podsądnych i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Ludzie tracą przez nich mieszkania, gospodarstwa i nic.