UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak to jest, że jak lekarz czy rzemieślnik jak coś zrobi nie tak jak powinien, to ponosi odpowiedzialność materialną. A sędziowie doprowadzają do strat podsądnych i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Ludzie tracą przez nich mieszkania, gospodarstwa i nic.