UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze nie było mrozu ze 25 stopni to by im mózgi wymrozilo oj szkoda szkoda tar manifestacja to czysty cyrk zlikwidować ta kaste sedziowska żenada i śmiech na sali
Zgelblag
Szkoda ze nie było mrozu ze 25 stopni to by im mózgi wymrozilo oj szkoda szkoda tar manifestacja to czysty cyrk zlikwidować ta kaste sedziowska żenada i śmiech na sali
Zgelblag