UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze nie było mrozu ze 25 stopni to by im mózgi wymrozilo oj szkoda szkoda tar manifestacja to czysty cyrk zlikwidować ta kaste sedziowska żenada i śmiech na sali

Zgelblag

Anuluj