UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek zabija osobę w Polsce na pasach i jest niewinny a w innym kraju by już siedział. Sądy do wymiany.
CENZURA
Człowiek zabija osobę w Polsce na pasach i jest niewinny a w innym kraju by już siedział. Sądy do wymiany.
CENZURA