Wybrany wątek opinii

"Chcę żyć w Europie a nie Pisolandii". Ja tam jednak wolę Pisolandię - przynajmniej nie mają krwi na rękach, jak Niemcy i te kraje, co posiadały kolonie. Sumienie nie pozwala mi być częścią Europy - kontynentu największych morderców i zwyrodnialców, jacy istnieli w historii. Belgowie pouczający teraz wszystkich w koło o prawach człowieka już wypłacili reparacje za obcinanie ludziom w Afryce rąk dla zabawy i za skłócenie i Tutsi i Hutu? No proszę, ci co teraz krzyczą, że ludzie nie mają ras, jeszcze niedawno dzielili w Rwandzie ludzi ze względu na szerokość nosa.
(2019.12.18)
PiS nie ma krwi na rekach ?! Powiedz to rodzinie Piotra Szczesnego, ktory dokonal aktu samopodpalenia w Warszawie 29 pazdziernika 2017 roku w protescie przeciwko polityce PiS'u.
MisWciazZywy (2019.12.18)
PiS to farbowane lisy. Poczytać historie i rile Kazynskiego, Terleckiego, Piotrowicza i innych za komuny to otrzymasz ich obraz prawdziwych. OUTSIDERZY tak się o nich wypowiadają C, którzy w PRLu byli pałowani, co wtedy robili wyżej wymienieni każdy wie.
Vlkl (2019.12.19)
@MisWciazZywy - Nieszczęśliwy, chory psychicznie człowiek.
Julian2 (2019.12.19)
@Julian2 - Dziękuję za szybką diagnozę :D
MisWciazZywy (2019.12.19)
O czym ty klepiesz w ten keyboard ? Lekcje z historii z rana ? Kazdy narod ma swoj brud za paznokciami, My tez. Kto jest bez winy. .. ..
CT (2019.12.19)
@MisWciazZywy - Głupi to się podpalił, gdyby miał równo pod kopułą to by tego nie zrobił. Może kaczka mu kazał?
Paralityk (2019.12.21)
Powrót do komentarzy