Wybrany wątek opinii
"Chcę żyć w Europie a nie Pisolandii". Ja tam jednak wolę Pisolandię - przynajmniej nie mają krwi na rękach, jak Niemcy i te kraje, co posiadały kolonie. Sumienie nie pozwala mi być częścią Europy - kontynentu największych morderców i zwyrodnialców, jacy istnieli w historii. Belgowie pouczający teraz wszystkich w koło o prawach człowieka już wypłacili reparacje za obcinanie ludziom w Afryce rąk dla zabawy i za skłócenie i Tutsi i Hutu? No proszę, ci co teraz krzyczą, że ludzie nie mają ras, jeszcze niedawno dzielili w Rwandzie ludzi ze względu na szerokość nosa.
Do moderacji
Odpowiedz
117
77
PiS nie ma krwi na rekach ?!
Powiedz to rodzinie Piotra Szczesnego, ktory dokonal aktu samopodpalenia w Warszawie 29 pazdziernika 2017 roku w protescie przeciwko polityce PiS'u.
Do moderacji
Odpowiedz
37
75
PiS to farbowane lisy. Poczytać historie i rile Kazynskiego, Terleckiego, Piotrowicza i innych za komuny to otrzymasz ich obraz prawdziwych. OUTSIDERZY tak się o nich wypowiadają C, którzy w PRLu byli pałowani, co wtedy robili wyżej wymienieni każdy wie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
@MisWciazZywy - Nieszczęśliwy, chory psychicznie człowiek.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Julian2 - Dziękuję za szybką diagnozę :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
O czym ty klepiesz w ten keyboard ? Lekcje z historii z rana ? Kazdy narod ma swoj brud za paznokciami, My tez.
Kto jest bez winy. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@MisWciazZywy - Głupi to się podpalił, gdyby miał równo pod kopułą to by tego nie zrobił. Może kaczka mu kazał?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1