Wybrany wątek opinii

Nosił wilk razy kilka ponieśli i UB :)
śmietnik histori (2019.12.18)
Szkoda ze nie było mrozu ze 25 stopni to by im mózgi wymrozilo oj szkoda szkoda tar manifestacja to czysty cyrk zlikwidować ta kaste sedziowska żenada i śmiech na sali
Zgelblag (2019.12.20)
Powrót do komentarzy