Wybrany wątek opinii
Nosił wilk razy kilka ponieśli i UB :)
Do moderacji
Odpowiedz
79
9
Szkoda ze nie było mrozu ze 25 stopni to by im mózgi wymrozilo oj szkoda szkoda tar manifestacja to czysty cyrk zlikwidować ta kaste sedziowska żenada i śmiech na sali
Do moderacji
Odpowiedz
4
1