A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bodziowi na stare lata już calkiem odbilo. Jestem przeciwnikiem lewakow. Uważam ze należy odlewaczyc Elbląg. Bo od dobrych 5 lat mamy w elblagu nierzad lewactwa i widzimy co sie dzieje. Bu.. w bazantarni amfiteatr i basen w ruinie. Tramwaje w ruinie. Wyprzedaja co sie da. Dziwne nielogiczne szkodliwe decyzje spychajace elblag na margines wojewodztwa szuwarowo bagiennego. Precz z wroblewskim precz z elblaska rada miejska i jej przedstawicielami z KO
No pięknie
Dlaczego tylko widzę twarze z minionej epoki pokrzywdzone przez przekorny los
Kaczor zlikwiduje nawet Sąd Ostateczny, żeby za zbrodnie które dokonuje nie trafić do Piekła. ..
Niestety ! Kocioł dla Prezesa jest jest już podgrzewany.
@ Belzebub.
@Zbyszek1 - Wiesz, często bywam w tym "bezbożnym"zachodzie i rozmydlonych ludzi tam nie widzę. Tam jest w małej wiosce więcej szczęśliwych ludzi niż w tej całej bogobojnej Polsce. To co podaje telewizja TVP, to wielkie kłamstwa! Zachód dał po łapach kościołowi i to jest klucz do dostatniego życia szarego obywatela.
CIEMNY LUD nie może pojąć, że przerżęli wybory.
Rodzina i znajomi pracownikow sadow kilka osob znam. Zenada. Liczycie tylko na apanaze.
O czym ty klepiesz w ten keyboard ? Lekcje z historii z rana ? Kazdy narod ma swoj brud za paznokciami, My tez.
Kto jest bez winy. .. ..
O prosze tw gość chce już wyłączać komentarze. Bo sie lewactwu komentarze nie podobaja. A tak bronia wolnosci slowa i demokracji. A tu prosze jak ktos nie kracze6 jak oni to chca kneblowac ustaa i wylaczac komentarze. Obludnicy z KO i KOD. A ten kawa niech jedzie robic ten chucpy u siebie na wsi.
@Gosc - "kilka osob znam"- no to słabo działaczu, działacie, że wszystkich nie znacie.
aż żal to wszystko czytać co piszecie, co ten PIS zrobił z naszym narodem?nawet rodziny się kłócą, bo jedni biorą 500+, a drudzy nie, naród się sprzedał za marne srebrniki, a Pan Kaczyński/żyd i Odessy/ się cieszy. Nie ma rodziny, na niczym mu nie zależy wiek 70+, kot nie rozumie co Pan wyprawia, a naród klaska. Strach co to z nami będzie, z żadnej strony przyjaciół tylko po sąsiedzku sami wrogowie. Do czego te rządy doprowadziły?