230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To zobacz statystyki jełopie!
(2019.12.19)
To zmień prace
(2019.12.19)
Pisowskie statystyki? Sam jełopem jesteś, ja Cię nie obrażam!
(2019.12.19)
nikt cię nie trzyma
andrew1 (2019.12.19)
Kiedys jaką bys dzialalnosc nie otworzyl to upadalo bo ludzie nie mieli za co kupowac! Stoisz w miejscu bo sam tego chcesz to moze najwyzszy czas cos zmienic w swoim zyciu a nie wiecznie na kogos robic! Ja sprzedaje rekodziela i schodzi to jak cieple buleczki! Kiedys tylko dorabialam teraz z tego zyje! Nie narzekam!
(2019.12.19)
@andrew1 - "nikt cię nie trzyma"- ależ trzyma - Polska to moja Ojczyzna!
(2019.12.19)
"Ja sprzedaje rekodziela i schodzi to jak cieple buleczki!"- rękodzieła w postaci pisowskiego trollowania, ja tak nie zrobię.
(2019.12.19)
Ty jestes trollem bo robisz na kogos i placzesz przy tym ze pensja ci nie rosnie. Twoj szef juz pare razy na tobie zarobil ale glupi nie jest i wie co robi. Jestes czyjas tania sila robocza to nie dziw sie ze placa ci marne grosze.
(2019.12.19)
Bruksela chce CIE rozmydlic,naprawde tego nie widzisz? Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.12.19)
@Julian2 - Dziękuję za szybką diagnozę :D
MisWciazZywy (2019.12.19)