Wybrany wątek opinii

O prosze tw gość chce już wyłączać komentarze. Bo sie lewactwu komentarze nie podobaja. A tak bronia wolnosci slowa i demokracji. A tu prosze jak ktos nie kracze6 jak oni to chca kneblowac ustaa i wylaczac komentarze. Obludnicy z KO i KOD. A ten kawa niech jedzie robic ten chucpy u siebie na wsi.
Mamakaroliny (2019.12.19)
@Mamakaroliny - Kto Ci usta knebluje, krzycz o wspaniałym PISie na cały głos, a że coraz mniej ludzi w te banialuki wierzy, to już problem PISu.
(2019.12.19)
Powrót do komentarzy