UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bodziowi na stare lata już calkiem odbilo. Jestem przeciwnikiem lewakow. Uważam ze należy odlewaczyc Elbląg. Bo od dobrych 5 lat mamy w elblagu nierzad lewactwa i widzimy co sie dzieje. Bu.. w bazantarni amfiteatr i basen w ruinie. Tramwaje w ruinie. Wyprzedaja co sie da. Dziwne nielogiczne szkodliwe decyzje spychajace elblag na margines wojewodztwa szuwarowo bagiennego. Precz z wroblewskim precz z elblaska rada miejska i jej przedstawicielami z KO

Yataman