UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No pięknie Dlaczego tylko widzę twarze z minionej epoki pokrzywdzone przez przekorny los
niemaznaczeniakto
No pięknie Dlaczego tylko widzę twarze z minionej epoki pokrzywdzone przez przekorny los
niemaznaczeniakto