A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Mamakaroliny - Kto Ci usta knebluje, krzycz o wspaniałym PISie na cały głos, a że coraz mniej ludzi w te banialuki wierzy, to już problem PISu.
Na tych zwołanych kilkuset osób przez szefa KOD w Elblągu.Większośç z nich to pociotki Esbeków,milicjantów sędziów z nadania PRL ,NKWDowców w większości pochodzenia żydowskiego .Oni chcą miec dalej takie układy jak teraz.Ludzie oni chcą was wciągnąc w obronę własnych interesów i układów.Mało macie przykładów jak na waszych plecach do władzy dochodzili i łupy dzielili.Dopiero od 4 lat się to zmienia,że ludzie biedni otrzymują jakieś wsparcie.Polacy nie dajcie się tym cwaniakom z pod znaku gwiazy ,sierpa i młota mamic.Oni nawet polskiego hymnu nie znają tylko z kartek czytają.
Cenzurują tu wszystko jak prawdę się pisze.PROPONUJĘ ZBOJKOTOWAC TO JAK WYBIÓRCZĄ.
Akurat wczoraj spotkalem czlowieka z Bialorusi Jest od 4 lat w Polsce i jest z tego b zadowolony. Wyjechal z Bialorusi ze wzgledu na nedzne zarobki. Tak ze nie do konca jest taka prawda jak piszesz.
Tylko nie podpal się
Czy wynik wyborow upowaznial PO do zrobienia z Polski kraju kolonialnego?
Waldus Kiepski powiedzial
"NKWDowców w większości pochodzenia żydowskiego"- Paranoja, drogi Panie. To jest paranoja w najczystszej postaci. Tylko mały krok dzieli Cię człowieku od robienia prawdziwej krzywdy niewinnym ludziom. Weź się za siebie, póki czas.
@adcd - "Czy wynik wyborow upowaznial PO do zrobienia z Polski kraju kolonialnego?"- Czy wynik wyborów upoważnił PIS, do zrobienia z Polski kraju biednego?
Sloma ci z butow wystaje. Gdzie ty szable widziales.