230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mamakaroliny - Kto Ci usta knebluje, krzycz o wspaniałym PISie na cały głos, a że coraz mniej ludzi w te banialuki wierzy, to już problem PISu.
(2019.12.19)
Na tych zwołanych kilkuset osób przez szefa KOD w Elblągu.Większośç z nich to pociotki Esbeków,milicjantów sędziów z nadania PRL ,NKWDowców w większości pochodzenia żydowskiego .Oni chcą miec dalej takie układy jak teraz.Ludzie oni chcą was wciągnąc w obronę własnych interesów i układów.Mało macie przykładów jak na waszych plecach do władzy dochodzili i łupy dzielili.Dopiero od 4 lat się to zmienia,że ludzie biedni otrzymują jakieś wsparcie.Polacy nie dajcie się tym cwaniakom z pod znaku gwiazy ,sierpa i młota mamic.Oni nawet polskiego hymnu nie znają tylko z kartek czytają.
(2019.12.19)
Cenzurują tu wszystko jak prawdę się pisze.PROPONUJĘ ZBOJKOTOWAC TO JAK WYBIÓRCZĄ.
(2019.12.19)

info

1  
  1
Akurat wczoraj spotkalem czlowieka z Bialorusi Jest od 4 lat w Polsce i jest z tego b zadowolony. Wyjechal z Bialorusi ze wzgledu na nedzne zarobki. Tak ze nie do konca jest taka prawda jak piszesz.
adcd (2019.12.19)
Tylko nie podpal się
adcd (2019.12.19)
Czy wynik wyborow upowaznial PO do zrobienia z Polski kraju kolonialnego?
adcd (2019.12.19)
Waldus Kiepski powiedzial
adcd (2019.12.19)
"NKWDowców w większości pochodzenia żydowskiego"- Paranoja, drogi Panie. To jest paranoja w najczystszej postaci. Tylko mały krok dzieli Cię człowieku od robienia prawdziwej krzywdy niewinnym ludziom. Weź się za siebie, póki czas.
(2019.12.19)
@adcd - "Czy wynik wyborow upowaznial PO do zrobienia z Polski kraju kolonialnego?"- Czy wynik wyborów upoważnił PIS, do zrobienia z Polski kraju biednego?
(2019.12.19)
Sloma ci z butow wystaje. Gdzie ty szable widziales.
adcd (2019.12.19)