UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bodziowi na stare lata już calkiem odbilo. Jestem przeciwnikiem lewakow. Uważam ze należy odlewaczyc Elbląg. Bo od dobrych 5 lat mamy w elblagu nierzad lewactwa i widzimy co sie dzieje. Bu.. w bazantarni amfiteatr i basen w ruinie. Tramwaje w ruinie. Wyprzedaja co sie da. Dziwne nielogiczne szkodliwe decyzje spychajace elblag na margines wojewodztwa szuwarowo bagiennego. Precz z wroblewskim precz z elblaska rada miejska i jej przedstawicielami z KO

Yataman

Anuluj