UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedys jaką bys dzialalnosc nie otworzyl to upadalo bo ludzie nie mieli za co kupowac! Stoisz w miejscu bo sam tego chcesz to moze najwyzszy czas cos zmienic w swoim zyciu a nie wiecznie na kogos robic! Ja sprzedaje rekodziela i schodzi to jak cieple buleczki! Kiedys tylko dorabialam teraz z tego zyje! Nie narzekam!