UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedys jaką bys dzialalnosc nie otworzyl to upadalo bo ludzie nie mieli za co kupowac! Stoisz w miejscu bo sam tego chcesz to moze najwyzszy czas cos zmienic w swoim zyciu a nie wiecznie na kogos robic! Ja sprzedaje rekodziela i schodzi to jak cieple buleczki! Kiedys tylko dorabialam teraz z tego zyje! Nie narzekam!