UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty jestes trollem bo robisz na kogos i placzesz przy tym ze pensja ci nie rosnie. Twoj szef juz pare razy na tobie zarobil ale glupi nie jest i wie co robi. Jestes czyjas tania sila robocza to nie dziw sie ze placa ci marne grosze.