UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedys jaką bys dzialalnosc nie otworzyl to upadalo bo ludzie nie mieli za co kupowac! Stoisz w miejscu bo sam tego chcesz to moze najwyzszy czas cos zmienic w swoim zyciu a nie wiecznie na kogos robic! Ja sprzedaje rekodziela i schodzi to jak cieple buleczki! Kiedys tylko dorabialam teraz z tego zyje! Nie narzekam!