Wybrany wątek opinii
"Ja sprzedaje rekodziela i schodzi to jak cieple buleczki!"- rękodzieła w postaci pisowskiego trollowania, ja tak nie zrobię.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Ty jestes trollem bo robisz na kogos i placzesz przy tym ze pensja ci nie rosnie. Twoj szef juz pare razy na tobie zarobil ale glupi nie jest i wie co robi. Jestes czyjas tania sila robocza to nie dziw sie ze placa ci marne grosze.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1