Wybrany wątek opinii

"Kto pamięta cukier - PO - 4zł? :D"też pamiętam chleb po 89 groszy, masło po 2,99 zł, jabłka po 1,20 zł, dobre wędliny po 20 zł za kg i najlepiej, ze mam nadal taka samą wypłatę :(
(2019.12.19)
To zmień prace
(2019.12.19)
Kiedys jaką bys dzialalnosc nie otworzyl to upadalo bo ludzie nie mieli za co kupowac! Stoisz w miejscu bo sam tego chcesz to moze najwyzszy czas cos zmienic w swoim zyciu a nie wiecznie na kogos robic! Ja sprzedaje rekodziela i schodzi to jak cieple buleczki! Kiedys tylko dorabialam teraz z tego zyje! Nie narzekam!
(2019.12.19)
"Ja sprzedaje rekodziela i schodzi to jak cieple buleczki!"- rękodzieła w postaci pisowskiego trollowania, ja tak nie zrobię.
(2019.12.19)
Powrót do komentarzy