UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty jestes trollem bo robisz na kogos i placzesz przy tym ze pensja ci nie rosnie. Twoj szef juz pare razy na tobie zarobil ale glupi nie jest i wie co robi. Jestes czyjas tania sila robocza to nie dziw sie ze placa ci marne grosze.