UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z uwagi na zamieszczane wpisy trolli PiS uważam, że stosowna byłaby, jak przy tekstach reklamowych blokada dodawania opinii
Z uwagi na zamieszczane wpisy trolli PiS uważam, że stosowna byłaby, jak przy tekstach reklamowych blokada dodawania opinii