UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bylam w sądzie na stażu, to az cud ze sie tam dostalam, moze dlatego ze praca typowo: podaj przynies pozamiataj. Pol roku wystarczylo mi zeby zobaczyc co sie tam dzieje i jak rodzinkami wszyscy tam siedza. Juz nawet nie wazne czy mamusia sędziną jest wystarczy ze w biurze siedzi to i masz prace nawet po sredniej szkole.